InnerDance: Podróż Wgłąb Siebie

Rozpoczyna się wewnętrzny taniec – oba układy nerwowe aktywują się jednocześnie, łącząc się w harmonijnym tańcu energii.

Czy kiedykolwiek czułeś, że w Twoim ciele, umyśle i duchu istnieje coś więcej, czego jeszcze nie odkryłeś? InnerDance to praktyka, która zabierze Cię w podróż do wnętrza siebie, łącząc te trzy aspekty Twojego istnienia w jedną harmonijną całość.

Czym jest InnerDance?

InnerDance: Taniec Duszy, Ciała i Umysłu

InnerDance to wewnętrzny taniec, który odbywa się w przestrzeni naszego ciała, umysłu i ducha. Każdy z nas posiada Autonomiczny Układ Nerwowy, składający się z przywspółczulnego i współczulnego układu nerwowego. Podczas sesji InnerDance, kładziemy się w pozycji savasany – znanej z jogi pozycji głębokiego relaksu. W tej pozycji aktywujemy przywspółczulny układ nerwowy, odpowiedzialny za odpoczynek i regenerację. Specjalnie skomponowana playlista zaczyna wtedy aktywować współczulny układ nerwowy, który normalnie w tej pozycji jest wyłączony.

Jak działa InnerDance?

Harmonijna Symfonia Układów Nerwowych

Rozpoczyna się wewnętrzny taniec – oba układy nerwowe aktywują się jednocześnie, łącząc się w harmonijnym tańcu energii. Energia w Twoim ciele zaczyna się uwalniać, poruszać i transformować. To unikalne połączenie prowadzi do głębokich doświadczeń i przemian na wielu poziomach.

Co możesz doświadczyć podczas sesji InnerDance?

Niezwykłe Doświadczenia InnerDance

Podczas sesji InnerDance możesz doświadczyć szerokiego spektrum uczuć i stanów, takich jak:

  • Oczyszczenie energetyczne: Uwalnianie zablokowanej energii, która mogła nagromadzić się przez lata.
  • Uwolnienie traum i blokad: Zwalczanie starych traum i blokad zarówno w ciele, jak i umyśle.
  • Bezwarunkowa miłość: Odczuwanie głębokiej, bezwarunkowej miłości do siebie i świata.
  • Przebudzenie: Budzenie się do nowej świadomości i zrozumienia.
  • Zrozumienie wszechświata: Głębsze zrozumienie działania wszechświata i naszej roli w nim.
  • Emocje: Płacz, śpiew, krzyk, a także mimowolne ruchy rąk, nóg, klatki piersiowej i głowy.
  • Niesamowite wizje: Doświadczanie wizji, które przypominają sny na jawie.
  • Śmiech i radość: Głębokie odczuwanie radości i śmiechu.

Indywidualne doświadczenie

Twój Unikalny Proces InnerDance

Pamiętaj, że każdy uczestnik przeżyje własny, unikalny proces. Może wydarzyć się wszystko – od intensywnych emocji po spokojne i błogie doznania. Twoje Wyższe Ja poprowadzi Cię tylko tak daleko, jak jesteś gotowy. Im bardziej zaufasz i odpuścisz, tym głębiej doświadczysz swojego procesu.

Potencjał InnerDance

InnerDance: Klucz do Uzdrawiania Energią

Wewnętrzny taniec może wywołać regresję do stanów pierwotnych, wspomnień z dzieciństwa, eksplorację wizji snów oraz podróż do różnych wymiarów świadomości. Najczęściej prowadzi to do rozpoznania, że coś się zmieniło, nastąpiło uzdrowienie. InnerDance wydaje się być kolejnym krokiem w uzdrawianiu energią. Reprezentuje brakujący aspekt praktycznej duchowości, który pomaga wznieść zbiorową świadomość ponad drobny materializm. To dostępne dla wszystkich wzniesienie świadomości może pomóc w ekologii naszej planety oraz w realizacji jej potencjalnej i rzeczywistej siły.

Spis treści

Blog

Przeglądaj inne wpisy

2024-06-17

Witaj w Świecie Jogi Kaya Yoga: Przedstawienie Studia

Poznaj nasze studio i dowiedz się, co nas wyróżnia. Kaya Yoga to miejsce, gdzie pasja spotyka profesjonalizm, a duchowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku na macie.
2024-06-27

Dlaczego Warto Zacząć Systematycznie Praktykować Jogę?

Systematyczne praktykowanie jogi to inwestycja w zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzięki regularnym sesjom jogi możemy zmniejszyć stres, wzmocnić ciało, poprawić zdrowie serca i umysłu, zwiększyć poziom energii oraz poprawić jakość snu.
Joga Bielsko-Biała Studio Kaya Yoga
Pokochaj świat jogi w Bielsku-Białej, zadbaj o zdrowie, zapanuj nad emocjami i osiągnij spokój ducha.

Kontakt

Copyright ©2024 Kaya Yoga - Katarzyna Pasławska - Joga Bielsko-Biała Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyjazd z Jogą i InnerDance


Dołącz do Wyjątkowego Wyjazdu transformującego Twoje Życie!

Marzysz o pełnym relaksie i harmonii ciała oraz umysłu? Marzysz o odcięciu się od świata i pracowaniu tylko i wyłącznie nad podniesieniem swoich wibracji?
Zapraszamy na niepowtarzalne warsztaty jogowe w malowniczej Wyspowej Dolinie, gdzie nie tylko nauczysz się medytować w ciszy o poranku, lecz również doświadczysz kilku oczyszczających sesji niesamowitego przeżycia InnerDance !
Zaledwie 2 godziny drogi od Bielska przeżyj głęboką przemianę w otoczeniu piękna natury.

Termin: 14-18 sierpnia 2024
×