O nas

Poznaj nasz zespół - nasze doświadczenie, podejście do pracy oraz krótkie historie skąd wzięła się nasza pasja do jogi.
Instruktorka jogi Katarzyna Pasławska

Nauczycielka jogi

Katarzyna Pasławska

Hej, tutaj Kasia! Joga to moja pasja, której postanowiłam się poświęcić i w której ciągle się rozwijam, jednocześnie dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z moimi studentami.
Od najmłodszych lat uprawiam sport. Zaczynałam od gimnastyki artystycznej. W wieku 8-iu lat przerzuciłam się na gimnastykę sportową i akrobatykę. Do 15 roku życia trenowałam w najlepszym Klubie Gimnastyki Artystycznej i Sportowej PTG Sokół w Krakowie, brałam udział w wielu międzynarodowych zawodach, zdobywając miejsca na podium. Później próbując różnych sportów poszukiwałam dyscypliny, której mogłabym poświęcić więcej czasu i uwagi.
Mając przerwy między różnymi dyscyplinami zajmowałam się aktorstwem amatorskim, później profesjonalnym. W głębi duszy czułam, że to jeszcze nie „to” i cały czas czegoś poszukiwałam. Od kilku lat wiem, że moim powołaniem jest JOGA. Uwielbiam praktykować jogę i robię to codziennie z wielką przyjemnością. Uczenie innych daje mi dużo satysfakcji i uczucia samorealizacji. Najdłuższy kurs JOGI, który ukończyłam to roczny 300 godzinny kurs Jogi Integralnej w International Integral Yoga Institute u Wiktora Morgulca w Warszawie. Był to kurs nauczycielski, głównie kładący nacisk na metodę B.K.S Iyengara.
Pewnie zastanawiasz się, skąd wzięła się nazwa naszego studia - otóż "Kaya" w sanskrycie oznacza "Ciało Fizyczne", ale to nie wszystko! Kaya oznacza również "Miejsce Odpoczynku", "Przebaczenie", "Dom", "Cis", "Kamień", "Wierzba", "Mądre Dziecko" lub "Ten z Pięknym Ciałem lub Profilem". Jednak najbliższe memu sercu znaczenie to "DOM" i "Miejsce Odpoczynku" - czyli właśnie nasze ciała fizyczne. To właśnie z tym kojarzy mi się Joga - powrót do domu, do własnego ogrodu swojej duszy.
Dzięki jodze przeszłam ogromną przemianę wewnętrzną i pragnę podzielić się tą podróżą również z Tobą. Chcę pomóc Ci na ścieżkach do odnalezienia swojego wewnętrznego domu, abyś każdego dnia po praktyce mogła(mógł) mówić do siebie: "Nareszcie jestem, dotarła(e)m do domu".
Wierzę, że każdy z nas szuka tego, przed czym tak bardzo uciekamy - szuka siebie w świecie, siebie w ciszy, siebie w swoim własnym sercu. Joga pomogła mi zapanować nad sobą i zrozumieć, co to znaczy naprawdę kochać swoje ciało i doceniać je za wszystkie złożone procesy, dzięki którym żyjemy, za codzienną funkcjonalność i piękno przepływu życiowej energii - prany.
W Kaya Yoga tworzymy razem Społeczność, która sprawia, że każdy dzień staje się spokojniejszy i pełen radości. Odkryj razem ze mną piękno Jogi i podróży w głąb siebie.
Ozdobne tło, kojarzące się z zajęciami jogi w studio Bielsko Biała.
Ozdobne tło, kojarzące się z zajęciami jogi w studio Bielsko Biała.

Nauczycielka jogi

Monika Kasolik

Joga jest moją pasją, w której rozwijam się od 5 lat. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi Yoga Alliance RYT 200 w stylu hatha. Ukończyłam też studium Jogi Himalajskich Mistrzów u dr Filipa Rucińskiego. Praktyka jogi jest dla mnie drogą do poznawania siebie. Pozwala mi uzyskać balans między siłą i spokojem.
Na moich zajęciach dzielę się swoją praktyką i przekazuję pozytywną energię, którą daje joga!
Instruktorka jogi w studio Kaya yoga w Bielsko biała
Ozdobne tło, kojarzące się z zajęciami jogi w studio Bielsko Biała.
Ozdobne tło, kojarzące się z zajęciami jogi w studio Bielsko Biała.
Joga Bielsko-Biała Studio Kaya Yoga
Pokochaj świat jogi w Bielsku-Białej, zadbaj o zdrowie, zapanuj nad emocjami i osiągnij spokój ducha.

Kontakt

Copyright ©2024 Kaya Yoga - Katarzyna Pasławska - Joga Bielsko-Biała Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyjazd z Jogą i InnerDance


Dołącz do Wyjątkowego Wyjazdu transformującego Twoje Życie!

Marzysz o pełnym relaksie i harmonii ciała oraz umysłu? Marzysz o odcięciu się od świata i pracowaniu tylko i wyłącznie nad podniesieniem swoich wibracji?
Zapraszamy na niepowtarzalne warsztaty jogowe w malowniczej Wyspowej Dolinie, gdzie nie tylko nauczysz się medytować w ciszy o poranku, lecz również doświadczysz kilku oczyszczających sesji niesamowitego przeżycia InnerDance !
Zaledwie 2 godziny drogi od Bielska przeżyj głęboką przemianę w otoczeniu piękna natury.

Termin: 14-18 sierpnia 2024
×